Bayramköy Muhtarları


15.10.1960 - 16.03.1963 MAZHAR CAN

25.12.1963 – 15.05.1964 AHMET BURSA

14.08.1964 – 16.07.1965 HAYRİ ŞAHİN

24.11.1965 – 02.05.1968 ALİ İLHAN

20.06.1968 – 25.09.1968 KAZIM SARIKAYA

01.01.1969 – 18.03.1969 İBRAHİM YÜCE (Vekil)

18.03.1969 – 24.05.1969 MEHMET AKYOL (Vekil)

24.05.1969 – 01.01.1972 AHMET ÖZBAYAK

16.06.1972 – 20.04.1973 HALİL KARACAKOL

02.01.1974 – 08.12.1977 MAZHAR CAN

14.02.1978 – 16.01.1984 AHMET ÖZBAYRAK

04.04.1984 – 15.04.1989 MUSTAFA KARAGÖZ

15.04.1989 – 21.05.1991 FAZLI ÇALIŞKAN

29.05.1991 – 26.12.1992 NUSRET AKTAŞ (Vekil)

26.06.1992 – 01.04.1994 MEHMET SEZGİN

01.04.1994 – 10.04.1999 BİLAL IŞILDAK

30.04.1999 – 25.03.2004 MEHMET SEZGİN

06.04.2004 – 06.04.2009 CAHİT CAN

06.04.2009 - …                       CAHİT CAN